Hakkımızda

KONFORUN ve TRENDİN ADI VALETTO MOBİLYA DEKORASYONA HOŞGELDİNİZ

Firmamız Ankara Siteler'de Mobilya Tasarım & Dekorasyon İmalatı üzerine çalışmaktadır. Tasarımlarında estetiğin ve kalitenin önemini bilen firmamız çalışmalarını İÇ MİMAR DESTEĞİNDE gerçekleştirmektedir.

İmalatını yaptığımız ahşap mobilya ürünleri arasında mutfak dolapları, banyo dolapları, koltuk takımları, avangard koltuk takımları, ray dolap, gömme dolap, vestiyer modelleri, genç odaları, ofis mobilyaları, toplantı masaları, ahşap ve amerikan panel kapılar, TV duvar  üniteleri, ahşap teras kapamalar, kamelya ve banko gibi ürünler mevcuttur.

Anahtar teslim inşaat mobilya dekorasyonu, Anahtar teslim villa ve ev dekorasyonu, Fuar alanı tasarımı ve fuar standları dekorasyonu,Otel dekorasyonu, Otel odası ve Lüx otel lobi dekorasyonu, Cafe-Bar ve Restaurant  dekorasyonu,Kuaför salonu dekorasyonu, Mağaza dekorasyonu gibi proje ahşap dekorasyon çalışmalarımız da mevcuttur.

Valetto Mobilya olarak siz değerli müşterilerimize Siteler-Ankara'daki imalathanemizde hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

SİZE MODERN ve TRENDE UYGUN MOBİLYA TASARIM & DEKORASYON HİZMETİ SUNMAKTAYIZ
 

 

MİSYONUMUZ:

-Müşterilerimizin beğeni ve talepleri doğrultusunda müşterilerimizin hizmet beklentilerini dünya standartlarında ve modaya uygun olarak karşılamak,
 
-Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak,
 
-Kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,
 
-Konusunda tecrübeli ve uzman personelimizle çalışmak,
 
-Takım ruhu ile çalışan firmamız, teknolojik gelişmelere göre kendini sürekli yeniler ve siz değerli müşterilerinin mobilya tasarım ve dekorasyon çalışmalarını gerçekleştirir.

VİZYONUMUZ:

-Müşterilerimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek,
 
-Son teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak,
 
-Sektöründe lider markalardan biri olmak.


KALİTE POLİTİKAMIZ:

-Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.
 
-Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.

Resim
X